loading Loading Box

Yakında…

yakında…

loading Konfabulasyon

Danışmanlık Serisi

Loading Art Space sanatci, genc sanatcı ve sanat eğitimi alan öğrencilere randevularla ücretsiz ve bire bir danışmanlık sağlar.

Katılımcıların çalışmalarını ilerletmek, portfolyolarına katıkıda bulunmak, özgeçmişlerini geliştirmek ve bir sonraki sanatsal adımlarına yol göstermek için geri bildirim, rehberlik ve destek alabilecekleri, sanatçı danışmanlığı alanı olarak da faaliyet gösterir.

Danışmanlık görüşmeleri 30 dakika ile sınırlıdır ve çevrimiçi gerçekleşir. Pazartesi ve Salı, akşam 18:00-19:00 (GMT+3) arası yapılır; katılım oranına ve uygunluk durumuna göre ekstra günde eklenebilir.

Bu danışmanlık serisi, Loading Art Space desteği ile Küratör
Canan Batur tarafından başlatılmış ve yürütülmektedir. Randevu almak 
için info@loadingartspace.org üzerinden iletişime 
geçmeniz gerekmektedir. Sınırlı müsaitlik nedeniyle rezervasyonlar 
önceden yapılmalıdır.

loading Loading Arşiv

Diyarbakır güncel sanat arşivi

Loading’in en önemli hedeflerinden biri 2000’li yıllardan günümüze, Diyarbakır’da -kurumsal ya da kişisel düzeyde- gerçekleşen çağdaş sanat etkinliklerini arşivlemek, bir veritabanı oluşturarak, “Diyarbakır’ın uluslararası alandaki sanatsal farkındalığını ve etkileşimini güçlendirmek” tir.

loading Loading Arşiv Çarşamba Sohbetleri

Konuşmalar Serisi

Loading, 2017’ den bu yana Diyarbakır’da -kurumsal ya da kişisel düzeyde- gerçekleşen çağdaş sanat etkinliklerini arşivleme ve veritabanı oluşturma çalışmalarına ‘’Loading Arşiv Çarşamba Sohbetleri’’ üst başlıklıı çevrimiçi bir konuşma  serisini ekleyerek arşivde yer alan sanatçıların portfolyo ya da çalışma konularını dijital mekanda sunmalarını sağlar.

Yayınlar bölümler için tıklayınız.

+